Elektrická zabezpečovací signalizace EZS

Systém elektrické zabezpečovací signalizace je určen k detekci vniku neoprávněné osoby do střeženého prostoru. Informace o případném narušení je signalizována lokálně akusticky sirénou a dálkově např. GSM/GPRS vysílačem, po telefonní lince prostřednictvím implementovaného digitálního komunikátoru nebo po internetu.

Elektronická zabezpečovací signalizace hraje v ochraně objektů velmi významnou roli. Její základní funkcí je poskytnout signalizaci o napadení objektu. Tato funkce je často podceňována s poukazem na to, že než někdo zasáhne, je zloděj pryč. Při této úvaze se ale zapomíná, že po prvním násilném vniknutí zůstává objekt komukoliv volně přístupný a pachatel, který zjistí, že na vloupání nikdo nereagoval se vrátí a práci v klidu dokončí.

V případě zájmu klienta o zabezpečení svého objektu zpracuje naše firma klientovi zdarma nabídku na vhodné zabezpečení jeho objektu.

Firma OKO dodává a instaluje komponenty elektronické zabezpečovací signalizace různých značek (Paradox, Galaxy, Visonic, Crow, Optex, Jablotron a další).

     
 
Nabízíme
 
Rychlý kontakt

Ing. Vojtěch Jíra - OKO
Náměstí čp. 6
538 51 Chrast u Chrudimi

tel.:      +420 469 666 854
mobil:   +420 603 465 031
e-mail:    jira(zavináč)bos-pco.cz

     
 
     
 
 
Copyright © 2011 BOS - PCO s.r.o. - všechna práva vyhrazena | Powered and created by E-WORKS - web studio | XHTML 1.0 | CSS 2