PULT CENTRÁLNÍ OCHRANY PCO

Co je pult centrální ochrany?

Pult centrální ochrany (PCO) je operátorské pracoviště, na které přicházejí zprávy ze zařízení na objektu. Operátor tyto zprávy vyhodnocuje a reaguje na ně podle důležitosti. Po připojení vašeho systému na naše PCO je váš objekt střežen 24 hodin denně. Naše PCO nabízí možnost připojení zabezpečovacích systémů EZS, požárních signalizací EPS a kamerových systémů CCTV. Umožňujeme připojení prostřednictvím bezdrátových GPRS vysílačů, po telefonních linkách, prostřednictvím sítí GSM a po internetu. Naše zařízení PCO podporuje většinu přenosových formátů s libovolnou překladovou tabulkou zpráv.

Jaká je činnost pultu centrální ochrany?

Operátor centrálního dispečinku PCO po vyhodnocení zprávy vysílá okamžitě zásahovou skupinu k fyzické kontrole stavu objektu a ta postupuje dle jeho pokynů. O výsledku zjištění na místě výjezdu podává zprávu zpět na centrální dispečink PCO, kde operátor výsledek zjištění zaznamenává do protokolu zákazníka. V případě narušení objektu oznámí zásahová skupina tuto skutečnost na centrální dispečink PCO, zůstává na místě a provádí dohodnutá opatření (zadržení pachatele v objektu, střežení objektu do příchodu zákazníka nebo jím určené oprávněné osoby, příjezdu Policie ČR nebo do vystřídání, pomoc se zajištěním objektu atd.). Je-li k případu volána Policie, je povinností zásahové skupiny s ní spolupracovat a podat ji úplné a nezkreslené informace o zjištěných skutečnostech. Operační prostor zásahové skupiny je dán zpravidla místem její působnosti (maximálně však okruhem o poloměru 15 km).

 

 

   
 
Nabízíme
 
Rychlý kontakt

BOS-PCO s.r.o.
Za Pivovarem 611
537 01 Chrudim

 

tel.:    +420 469 637 034
mobil: +420 608 300 886
e-mail: info(zavináč)bos-pco.cz

     
 
     
 
 
Copyright © 2011 BOS - PCO s.r.o. - všechna práva vyhrazena | Powered and created by E-WORKS - web studio | XHTML 1.0 | CSS 2