Úklidové služby

Úklidové služby nabízíme našim zákazníkům jako doplňkové z důvodu komplexnosti nabízených služeb a zjednodušení komunikace s jedním dodavatelem.
Provádíme:
  - pravidelný úklid objektů
  - hygienický servis
  - mytí oken, skleněných výplní a číštění žaluzií

Recepční služby

Recepční služba je poskytována především v administrativních budovách a vstupních halách závodů. K této činnosti jsou vybíráni pracovníci s různými specializacemi např. se znalosti cizího jazyka apod.

  - podávání informací pro návštěvníky objektu
  - obsluha telefonní ústředny
  - ohlašování a záznamenávání návštěv do PC nebo knihy návštěv
  - vedení klíčového režimu
  - přebírání příchozí pošty, její roztřídění a předání adresátům

Patrolní služba

Spočívá v pravidelné či nepravidelné fyzické kontrole objektu v časovém režimu stanoveném zákazníkem. Povinností patrolovací služby je kontrola na uzamčení vstupů, uzavření oken a neporušenost pláště objektu. O prováděných kontrolách informuje operátora centrálního dispečinku PCO. Tato činnost může být dokumentována za pomoci technického prostředku (systém obchůzkové kontroly). V případě zjištění narušení objektu je postup shodný s činností výjezdu zásahové skupiny.

Zabezpečení společenských, sporotvních a jiných akcí

BOS-PCO se již několik let podílí na zabezpečování společenských akcí ( plesy, koncerty apod.), sportovních událostí ( fotbalová, futsalová a jiná utkání). Tyto akce zabezpečují speciálně připravení zaměstnanci naši společnosti.

   
 
Nabízíme
 
Rychlý kontakt

BOS-PCO s.r.o.
Za Pivovarem 611
537 01 Chrudim

 

tel.:    +420 469 637 034
mobil: +420 608 300 886
e-mail: info(zavináč)bos-pco.cz

     
 
     
 
 
Copyright © 2011 BOS - PCO s.r.o. - všechna práva vyhrazena | Powered and created by E-WORKS - web studio | XHTML 1.0 | CSS 2